Cooler Master se třemi chladiči

0

Cooler Master zaujal na CES třemi obrovskými chladiči, které se už brzy začnou masově vyrábět. Začněme s chladičem V12, ten je osazen osmi heatpipe a dvěma 120mm ventilátory.

Dalším ze tří je V10, který je také osazen dvěma 120mm ventilátory z nichž jeden je uchycen vertikálně a druhý horizontálně. Horizontálně uchycený ventilátor by měl být umístěn na moduly operační paměti, které tak bude chladit.

Poslední a nejmenší je chladič s označením V8, který se také nápadně podobá motoru auta. Vybaven je jedním 120mm ventilátorem umístěným uprostřed žebrování.

Zdroj: Techpowerup

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Jen tak mimochodem, je to podle mě dost špatný konektor na neustálé přepojování. Poslepu se mi skoro nikdy nepodaří připojit napoprvé. Optimální by byl kulatý nebo aspoň, aby ta destička s piny byla uprostřed a šlo by to zapojit vždy. Ale pokud chtějí zachovat kompatibilitu, nemůžou si nic podobného dovolit 🙁

  2. A více by mě potěšilo Wirelles USB, které snad bude brzy běžně dostupné než zvyšování teoretické rychlosti. Takové stahování fotek z digiťáku nebo nahrávání písniček do přehrávače, který budu mít pořád v kapse, to bude paráda.