Cooler Master začal prodávat odhlučněnou mATX skříň Silencio 352

0

Společnost Cooler Master začala distribuovat skříň Silencio 352, kterou poprvé předvedla na letošním Computexu.

Skříň je určena pro základní desky formátu MicroATX a Mini-ITX a už od výrobce je vybavená odhlučňovací pěnou. Při svých rozměrech 200 × 378 × 453 mm váží celkem 4,7 kg. Lze do ní osadit grafické karty s maximální délkou 355 mm a maximální výška chladiče procesoru může být 155 mm.

Na předním panelu se nachází dva výstupy USB 3.0 a jeden starší USB 2.0. Kromě klasického audio vstupu a výstupu zde překvapivě najdeme i zabudovanou čtečku SD karet. Odklápěcí přední panel je z vnitřní části obložen protihlukovou pěnou. Po odklopení se odhalí přední otvory jedné 5,25″ a jedné 3,5″ šachty. Ve spodní části je prostor pro dva přední 120mm ventilátory, přičemž jeden je přímo součástí balení. V útrobách skříně pak najdeme další dvě 3,5″ a čtyři 2,5″ pozice pro HDD a SSD. Místo pro napájecí zdroj v dolní části je vybaveno vestavěným prachovým filtrem. Na zadním panelu je osazen 120mm ventilátor a v případě potřeby je možné doplnit další 120mm ventilátor do stropní části skříně. Oba boční panely jsou obloženy protihlukovou pěnou.

Silencio 352 se bude prodávat zatím jenom v černém provedení. Do obchodů by měla dorazit v průběhu tohoto měsíce za cenu 54,90 eur s DPH (v přepočtu asi 1400 korun).

Zdroj: Coolermaster via techpowerup.com

Ohodnoťte tento článek!