Cooltek uvedl praktickou skříň GT-03 s čistým designem určenou pro hráče

0

Cooltek představil svůj nejnovější počin, kterým je skříň GT-03, jež je určená především pro hráče a vyznačuje se vynikajícím poměrem cena/výkon. Design skříně s ocelovým šasi a plastovými doplňky si hraje s jemnými tvary okrajů kontrastujícími s tupými úhly, které skříni dodávají mírně agresivní ale přesto decentní vzhled.

Cooltek GT-03

Za dvířky čelního panelu se ukrývají dvě externí 5,25″ pozice s rychloupínacími zámky, mezi nimiž se ukrývá ještě jedna 3,5″ pozice. Uvnitř skříně naleznete dvě šachty s bezšroubovým systémem upevnění disků, z nichž jedna je určena pro tři 2,5″, zatímco druhá pro čtyři 3,5″ modely.

Cooltek GT-03

GT-03 dosahuje rozměrů 510(v)×200(š)×460(d) mm a hmotnosti 5,2 kg. Na silně profilovaný plech se spoustou otvorů, jež slouží jak k odlehčení celé konstrukce, tak k vedení kabeláže, můžete umístit základní desku formátu ATX, Micro-ATX nebo Mini-ITX. Vzhledem k relativně úzké konstrukci skříně je maximální výška chladiče procesoru limitována 153 mm. Maximální délka rozšiřující karty je poté již standardních 300 mm. Zdroj se poté nachází u dna skříně, kde je pro něj připravena perforace s prachovým filtrem.

Cooltek GT-03Cooltek GT-03

O nasávání vzduchu do skříně se stará jeden 120mm ventilátor s červenými LED umístěny za čelním panelem, jenž může být doplněn ještě o druhým 120mm větráček. Zadní strana skříně poté nabízí druhý dodávaný 120mm ventilátor. Víko skříně umožňuje osazení dalších dvou 120mm ventilátorů. Plastový kryt víka je možné snadno sejmout a umístit zde radiátor vodního chlazení.

Cooltek GT-03Cooltek GT-03

I/O panel je ukrytý pod plastovým krytem a nabízí po jednom páru USB 2.0 a USB 3.0 konektorů. Dále zde nalezneme dvojici audio portů a dvoukanálový regulátor ventilátorů, který zvládne regulovat až čtyři ventilátory (dva ventilátory na jeden kanál). Kromě toho se zde ukrývá dokovací stanice pro jeden 2,5″ nebo 3,5″ disk.

 

Skříň je již dostupná k objednání za necelých 1200 Kč. Předpokládanou dobu dodání prodejce udává na jeden měsíc.

Zdroj: Cooltek

Ohodnoťte tento článek!