COOP startuje soutěž DOBRÉ RECEPTY pro uživatele chytrých telefonů

0

Stáhněte si do svého chytrého telefonu

COOP DOBRÉ RECEPTY je chytrá aplikace v češtině, kterou ocení majitelé mobilních zařízení a chytrých telefonů s operačním systémem iOS (iPhone nebo iPad) nebo telefonů na platformě Android. Každý zákazník, který má po ruce dotykový telefon, může aplikaci stáhnout zdarma. Najde zde inspiraci pro snídaně, polévky, obědy, moučníky, nápoje či zdravou výživu.

Pokud uživatel aplikace nemá v plánu zrovna vařit, ale nejprve nakupovat v prodejnách družstev COOP, nabízí mu aplikace rovněž informace o potravinách označených privátními značkami maloobchodního řetězce COOP. Unikátní řada COOP DOBRÉ JISTOTY upozorňuje zákazníka na výrobky, které byly zavedeny do prodávaného portfolia po ověření, že splňují náročné požadavky na bezpečnost, ekologii, kvalitu a jsou navíc českého původu.

Tyto výrobky jsou vyráběny s nejméně 90% podílem české práce a minimálně z 80 % českých vstupních surovin. Recepty obsahují postup přípravy pokrmu, ale také seznam použitých surovin se zvýrazněním produktů, které jsou označeny privátními značkami COOP,“ vysvětluje Josef Čep, jednatel společnosti COOP MORAVA, která společně s COOP Centrum zajišťuje integrovaný nákup potravinářského i nepotravinářského zboží do velkoobchodních skladů a prodejen jednotlivých spotřebních družstev.

Od května spotřebitelská soutěž, ve které vyhrává každý

Od května 2013 mohou uživatelé aplikace COOP DOBRÉ RECEPTY sami vkládat své vlastní recepty, hodnotit jejich kvalitu a vytvářet vlastní žebříček oblíbenosti. S tím je spojena i soutěž pro spotřebitele, ve které každý registrovaný vyhrává dárek vložením soutěžního receptu. Zároveň se také může ucházet o dárkový balíček za „COOP Nejlepší recept měsíce“. Tři nejlepší za celé soutěžní období pak budou odměněni dárkovými balíčky za „COOP Nejlepší recept roku 2013“. Soutěž probíhá po dobu šesti měsíců, do 31. října 2013.

Pro skupinu COOP aplikaci COOP DOBRÉ RECEPTY vytvořila společnost CCV Informační systémy ve spolupráci s Mobile Solutions. Mediálním partnerem soutěže je magazín 100+1 zahraničních zajímavostí.

Více informací nejen k soutěži lze získat na webu aplikace: http://www.coopdobrerecepty.cz

Ohodnoťte tento článek!