Corel spustil buyback program. Za své aplikace vám vrátí až 100 eur. I v ČR

0

Pokud jste měli v plánu koupit některý z nových grafických nástrojů od Corelu, ale objednávku stále odkládáte, teď je možná správná příležitost, kdy ji dokončit. Společnost dnes ohlásil program pro vrácení části peněz (buyback) pro své klíčové balíky CorelDraw Graphics Suite X6 a Photo Video Suite X6.

Buyback program na balíky Corelu
Buyback program na balíky Corelu

Za CorelDraw vrátí 100 eur, a to v samostatné edici i verzi pro malé kanceláře (tři licence pro firmy do 25 zaměstnanců). V případě Photo Video Suite zašle zpět 40 eur. Nabídka buyback platí pro všechny balíčky nakoupené od 5. října do 31. prosince 2013. Týká se plných krabicových i digitálních edic nakoupených přímo od Corelu nebo autorizovaných partnerů. Sada CorelDraw Graphics Suite X6 běžně stojí v digitální verzi 718,80 eura, tři licence pro malé firmy pak 1087,79 eura. Balík Photo Video Suite X6 je za 99,99 eura.

 

O vrácení se můžete přihlásit v tomto formuláři. Spolu s dokladem o nákupu jej musíte odeslat do 15. ledna 2014. Do 10 dnů zašle Corel potvrzení o žádosti a za dalších 28 dní přijde částka skrz mezinárodní bankovní převod.

Zdroj: TZ Corel

Ohodnoťte tento článek!