Corsair Builder: série zdrojů pro šetřílky

0

Nová série počítačových zdrojů Corsair Builder je silně orientována na nízkou koncovou cenu. To nakonec není nic špatného, i v dnešní době se jistě najde spousta uživatelů, kteří nehodlají za zdroj utrácet přemrštěné částky a nový Corsair by mohl být cenově výhodnou volbou jak dostat alespoň trochu slušné provedení a vnitřnosti.

Série prozatím sestává z trojice modelů CX430, CX500 a CX600, čísla za literami „CX“ označují maximální výkon ve wattech. Všechny vesměs disponují jedinou silnou 12V větví, účinností nad 80 % a 120mm regulovaným ventilátorem (v závislosti na teplotě součástek). Corsair sám označuje Builder jako maximálně vhodný pro ty uživatele, kteří neplánují používat žádné z dostupných multi-gpu řešení (SLI ani CrossFire).

Nové zdroje by se měly na trhu objevit co nejdříve, doporučená cena od nejslabšího po nejvýkonnější model budiž $50, $65 a $75. Částka je to docela rozumná, otázkou je, jak se Corsair popral s kvalitou provedení – za danou sumu asi nelze očekávat zázraky, přesto jisté záruky tu vzhledem ke značce jsou.

Zdroj: news.softpedia.com

Corsair Builder: série zdrojů pro šetřílky

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte