Corsair HX750W – pokračovatel rodu

0

Vynikající série zdrojů Corsair HX zanedlouho dosáhne druhé generace, do níž zapadne i model HX750W. Zdroje řady HX si obecně získali za dobu svého působení na trhu velkou oblibu, zejména pro svůj poctivý výkon a velmi tichý chod. Když k tomu ještě připočítáte i modulární kabeláž a povedený design, je na úspěšný zdroj zaděláno.

Na tento základ nyní Corsair navazuje druhou generací těchto zdrojů, jež se bude odlišovat posledním písmenem W. Prozatím na venek prosákla informace, že se chystají dva nové zdroje, přičemž CMPSU-750HX již byl i vyfocen v předprodejním provedení. Oba zdroje budou splňovat certifikaci 80+ Bronze a v balení najdete plochou modulární kabeláž. Hodně zajímavým parametrem bude volitelný profil větráku ve zdroji, který by měl zajistit tiché a hlavně bezpečné chlazení za všech okolností. Zdroje by se měly objevit na trhu do konce tohoto měsíce.

Ceny známy zatím nejsou, potěšitelné ale je, že zdroje budou kryty sedmiletou zárukou. Zatím není ani jasné, zda bude výrobcem Seasonic jako v případě HX520W či HX620W, nebo CWT (Channel Well Technology) jako je tomu třeba u HX1000W. Pokud se vám zdá 750 wattů pro vaši sestavu zbytečně moc, tak celkem nedávno uvedl Corsair celou novou řadu CX.

Zdroj: Hexus.net

Ohodnoťte tento článek!