Cougar Solution: univerzální skříň se solidním průvanem

0

Německý Cougar, působící v oblasti skříní pouze od roku 2007, představil další midi tower s názvem Solution (Řešení). Skříň na jedné straně má všechny moderní prvky (zdroj umístěný dole, dva otvory pro hadice vodního chlazení nahoře, perforace pro správu kabelů, bezšroubové uchycení disků a mechanik) a také svým čistým lakováním vypadá zajímavě, výrobce přímo ve videu evokuje zbraňovou kvalitu zpracování.

Na druhou stranu to celkově není velký zázrak, spadá spíše do střední třídy. Tak například, zmíněné prvky jsou dnes celkem standardem a každá slušná skříň je mít musí, dále, výrobce ani neuvádí hmotnost, což obvykle nebývá dobré znamení. Disky se navíc vysouvají do prostoru skříně, což je v praxi velmi nepraktické řešení, při osazení větších karet nutící stejně všechno vyjmout pro výměnu disků, což výhodu jejich modulárního uchycení efektivně zneškodňuje.

Bedna s rozměry 198 × 425 × 484 mm pojme grafické karty o délce až 32 cm a také tři 5,25″ zařízení, sedm 3,5″ (jednu externí) a jedno 2,5″. Ovšem z toho pouze dvě 5,25″ a tři 3,5″ pozice umožňují bešroubové uchycení. Na předním panelu se také nachází jen jediný port USB 3.0, doplněný starším USB 2.0 a dvěma audio jacky (standardní zvukový vstup a výstup pro sluchátka).

Skříň Cougar Solution

Co však skříni nelze upřít, je výborné chlazení. Z výroby je osazen pouze zadní 120mm ventilátor, doosadit však lze dva přední 120mm či jeden 140mm, dva boční 120mm, jednu spodní a ještě dvě horní „dvanáctky“.

Skříň Cougar Solution

Zdroj: techPowerUp

Ohodnoťte tento článek!