CUDA léčí video ještě lépe

0

Pamatujete ještě aplikaci vReveal od vývojářů MotionDSP? Jejím úkolem je vylepšování kvality videa za pomocí výkonných algoritmů, které mj. získávají detaily z předchozích a následujích snímků, ale aplikovat můžete i další filtry. Už je tomu skoro měsíc, co se na internetu objevila aktualizace vReveal 1.1, ale světová média jí moc prostoru nedala, ani my jsme si toho nevšimli.

Přitom nová verze přinesla několik zajímavých vylepšení. Předně byla zvýšena rychlost CPU i GPU převodu, přibyla podpora pro starší CUDA rozhraní karet s čipy G80. Myslelo se i na sociální sítě – nyní je možné videa okamžitě odeslat na YouTube HD a Facebook. Důležitá je možnost exportu do formátu DivX a Motion JPEG (předtím pouze WMV9 a nekomprimované AVI).

Oprav a nových funkcí je více, kompletní seznam najdete v Release notes aktuálního sestavení.

vReveal 1.1 je možné zakoupit v Nvidia Store za cenu 39 Euro, případně můžete vyzkoušet 30denní trial. Zatím visí otazník nad updatem z přechozí verze. Mnou instalovaná 1.0.1 žádné aktualizace nenalezla, taktéž není jisté, jestli bude update pro starší licence zdarma (ale předpokládám, že ano).

Zdroj: vReveal

Ohodnoťte tento článek!