CZ domény za partnerské ceny a s plnou automatizací

0

Spravujete více jak 30 domén s koncovkou .cz a potřebujete silné a jednoduché nástroje pro jejich správu nebo automatizovat svoje služby pomocí využití API či EPP protokolu?

Společnost Gransy s.r.o., akreditovaný registrátor domén .cz prostřednictvím svého projektu Subreg.cz, se již dlouho specializuje na podporu partnerů a firem spravujících větší množství domén a nabízí jim mnoho nástrojů jak správu svého doménového portfolia zjednodušit a automatizovat.

Chcete vědět více o partnerském programu?

Pokud se chcete dozvědět více informací o možnostech spolupráce, získat informace o cenách, neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše stránky!

Informace o partnerské programu

 

Široké možnosti spolupráce

 • správa domén jako běžný zákazník za výhodné ceny, hromadné operace
 • partner (výhodné ceny, API)
 • reseller (výhodné ceny, API, EPP, větší možnosti autorizací)
 • akreditovaný registrátor (kompletní technické řešení napojení na CZ.NIC)

Gransy

Služby pro koncové zákazníky

Služeb projektu Subreg.cz využijí i koncoví zákazníci, kteří kromě dobré ceny za doménu .CZ získají i možnost využití mnoha bezplatných služeb. Jednou z nich je například služba DNSSEC, která zvyšuje bezpečnost domény a je k dispozici zdarma při využití DNS serverů, které lze také využívat zcela zdarma k registrované doméně.

Subreg.cz svým zákazníkům také nabízí:

 • zdarma využití DNS, editaci záznamů
 • podporu DNSSEC
 • kreditní systém, přímé platby kartou
 • zdarma 10MB prostor FTP
 • přesměrování domény na libovolnou adresu
 • parking domén s možností výdělku
 • API pro registraci a správu domén
 • a další služby

Domény .cz registrujte na www.subreg.cz.

 

O doménách

V otázce úspěšnosti webové prezentace hraje klíčovou roli volba vhodného doménového jména. Provozování webu na vlastní doméně dává jeho majiteli jistotu, že jej zákazníci najdou vždy na stejné adrese, a to i v případě, že se třeba přestěhuje k jinému poskytovateli hostingu. Totéž platí pro e-mailové adresy. Dokonce i freemailové služby dnes umožňují propojení schránky s vlastní doménou.

Nejrozšířenější doménou v České republice je národní doména. Při vyhledávání informací čeští uživatelé Internetu upřednostňují právě domény s koncovkou .cz. Výběr domény pro jakýkoli internetový projekt by tedy měl toto uživatelské chování respektovat. Pokud si zájemce o doménu .cz neví s výběrem rady, může se obrátit přímo na registrátora domén, nebo využít doporučení a tipy na jeho webových stránkách.

Držitelé domén s koncovkou .cz mohou pomocí webové aplikace www.nic.cz/overeni ověřit správnost svých kontaktních údajů evidovaných v doménovém registru. Držitelé více domén pak ocení bezplatnou službu “Doménový prohlížeč” (www.domenovyprohlizec.cz) umožňující správu všech .cz domén přehledně na jednom místě.

Správcem domény .cz je sdružení CZ.NIC, které se věnuje také osvětě v oblasti doménových jmen, internetové bezpečnosti a podpoře nových technologií a projektů užitečných pro internetovou infrastrukturu v České republice.

Ohodnoťte tento článek!