CZC.cz inovuje vlastní PC sestavy a nabízí herní dělo za 199 999 Kč

0

CZC.cz sice prodává sestavy i jiných výrobců, nyní však inovuje herní počítače vlastní výroby. Nově zařazuje do nabídky více než dvě desítky PC sestav pod vlastní značkou.

„Pro naše zákazníky v průměru sestavíme více než 700 počítačových sestav na zakázku. Rozhodli jsme proto vyjít vstříc lidem, kteří si nechtějí s vlastní konfigurací lámat hlavu, a nabídnout jim celou řadu hotových a ozkoušených sestav pro práci, zábavu i hraní počítačových her,“ uvedl Tomáš Pilský, obchodní ředitel CZC.cz.

Sestavy jsou rozděleny do tří řad: Office (aktuálně 9 počítačů), Multimedia (2 počítače) a Gaming (8 počítačů). To je sice méně než zmiňované „dvě desítky“, ale nabídka se zřejmě průběžně obměňuje. CZC také zmiňuje osazení SSD až v řadě Gaming, ale momentálně jej mají všechny sestavy až na dvě z řady Office. Kromě hotových sestav zůstává i nabídka složení počítače zdarma podle vybraných komponent.


 

Na čele všech sestav pak stojí sestava Transformer za 199 999 Kč. Ta se vyznačuje mechanizovanou skříní In-Win H-TOWER ROG, ve které najdete osmijádrový procesor Intel Core i7-6900K, 64 GB operační paměti, 400GB SSD od Kingstonu, 1TB SSD od Samsungu, 8TB datový disk od Seagatu a dvojici GTX 1080 ve SLI. K tomu vodní chlazení Fractal Design Kelvin S36. Samotná skříň se prodává za neuvěřitelných 56 990 Kč a vidět jste ji mohli už na loňském Computexu.

 

Skříň In-Win H-TOWER ROG prostě musíte vidět na videu:

 

zdroj: CZC.cz

Ohodnoťte tento článek!