CZC.cz otevírá novou pobočku v Ústí nad Labem

0

Český e-shop s počítači a elektronikou CZC.cz otevřel 26. června 2012 novou pobočku v Ústí nad Labem. Ta bude sloužit jako výdejna zboží a zařadí se tak po bok desíti poboček v Praze, Brně, Příbrami, Českých Budějovicích, Liberci, Ostravě a Plzni. Do dvou let chce CZC.cz rozšířit svoji síť poboček do všech krajských a okresních měst.

Nové zastoupení CZC.cz v Ústí nad Labem se tak stalo prvním rozšířením výdejních míst našeho e-shopu v severozápadních Čechách. Najdete nás v Paláci Zdar – vchod do pobočky je z ulice Dlouhé č. 1/12. Velkou výhodou je také možnost pohodlného parkování v podzemních garážích paláce Zdar.

Síť výdejních míst CZC.cz se neustále rozšiřuje. „Hledáme stále nové možnosti, jak být našim zákazníkům co nejblíž. Jsem rád, že i lidé z Ústeckého kraje už si mohou vyzvednout objednané zboží osobně zdarma a využít rad profesionálů na pobočce,“ uvedl majitel společnosti CZC.cz, Josef Matějka.

 

CZC - nová pobočka

CZC – nová pobočka

 

Nová pobočka bude otevřena od pondělí do pátku, od 10 do 19 hodin.  Samozřejmostí jsou také zákaznické služby jako technická podpora, řešení reklamací, možnost objednání přes připravené terminály, sjednání nákupu na splátky i pojištění a prodloužení záruky. Samozřejmostí je osobní odběr objednaného zboží za 0 Kč. Na pobočce je možné platit kartou.

 

Ohodnoťte tento článek!