D-Link uzavřel strategické partnerství s Western Digital

0

Startovním krokem této spolupráce je promoakce s výhodnými cenami na balíčky produktů

Praha, 21. listopadu 2013 – Společnost D-Link, lídr v oblasti síťových řešení, oznamuje uzavření strategického partnerství se společností Western Digital. Předmětem partnerství je vzájemná marketingová podpora a spolupráce na maximální možné kompatibilitě NAS zařízení D-Link s pevnými disky Western Digital, jimiž jsou osazovány.

„Jsme potěšeni, že se společnost Western Digital rozhodla pro partnetství. Její produkty vnímáme jako to nejlepší, co může současný trh s diskovými úložišti nabídnout. Jedná se o řešení, která jsou maximálně spolehlivá díky použití nejvyspělejších technologií, proto pevně věříme v potenciál této spolupráce,“ uvedl Norbert Ebinger, Country Manager D-Linku pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Prvním společným krokem D-Linku a Western Digital je právě probíhající promoakce, která poběží až do konce roku 2013. V internetových obchodech Asbis, ATComputers a eDsystem Czech jsou nyní zákazníkům k dispozici následující výhodné bundly:

 

D-Link + WD Kit pro domácí úložiště: DNS-320L + 2TB WD Red™ 

Při koupi společně s 2TB WD Red™ dostává zákazník 10% slevu na NAS DNS-320L.

–          Bezpečné úložiště – upgradovatelné až 8TB diskové kapacity

Uložte si doma všechna vaše data a přistupujte k nim odkudkoliv. Vaše data jsou ochráněna díky zrcadlení disků pomocí technologie RAID, uživatelským/skupinovým přístupovým oprávněním, plánovaným zálohám z PC, notebooku a nebo do cloudu.

 

–          WD Red ™ – speciálně navržený pro NAS úložiště

Lepší bezpečnost, provoz 24/7, 3 roky záruka

 

–          Cloudové služby – přístup odkudkoliv skrze aplikace pro Android a iOS

 

Zdarma dodávanou aplikací mydlink Access-NAS můžete prohlížet, streamovat, kopírovat nebo zálohovat vaše soubory doslova kdekoliv. Ukládejte média doma, užívejte si je kdekoliv.

 

Informace:
AT Computers

eDsystem Czech

 

D-Link + WD Kit pro domácí kamerový dohled: DCS-932L + DNS-327L + 2TB WD Red™ se Surveillance Center Add-Onem pro domácí dohled

Při společné koupi NAS DNS-327L, kamery DCS-932L a 2TB WD Red™ dostává zákazník 10% slevu na celý kit.

–          Rychlé a spolehlivé úložiště – 1.2GHz CPU, čtení 74.5 MB/s zápis 105.9 MB/s

Vysoké rychlosti čtení a zápisu znamenají bezkonkurenční zkušenost se streamovaním medií po domácnosti: streamujte HD videa souběžně do různých zařízení – notebooků, tabletů, Smart TV atd.

 

–          Upgradujte funkcionalitu pomocí Add-On balíčků – používejte cokoliv, co je potřeba.

Vestavěné applikace obsahují My Surveillance Centre (můj dohledový pult) pro záznam videa z IP kamer D-Link, Photo Centre, MyFiles & MyMusic pro správu cenného digitálního obsahu

 

–          Surveillance Center Add-On

Záznam až ze 4 cloudových kamer mydlink – nepřetržitý, podle plánovače nebo na základě události

 

–          Rozlišení až full HD při 30fps

–          Záznam různých streamů – MPEG4, MJPEG a H.264

–          Kvóta pro každou kameru

–          Upozornění e-mailem nebo SMS

 

–          WD Red ™ – speciálně navržený pro NAS úložiště

Lepší bezpečnost, provoz 24/7, 3 roky záruka

 

Informace:
AT Computers

eDsystem Czech

 

Kit pro dohled nad kanceláří: 2x DCS-7010L + DNR-322L + 2TB WD AV ™, 24/7 dohled s kompletním řešením pro záznam 9 kamer zdarma

Při společné koupi dvou kamer DCS-7010L dostá zákazník zdarma síťový rekordér DNR-322L.

 

–          Profesionální dohled venku i uvnitř

Cloudová kamera typu mini bullet je 1.3MP dohledové řešení s podporou PoE pro snadnou instalaci a s noční vizí (IR LEDs and IRC filter) pro výjimečnou kvalitu obrazu ve dny i v noci. Provedení s IP66 certifikací nabízí jednotné řešení pro dohled uvnitř i venku.

–          Profesionální úložiště s mnohostrannou použitelností

Síťové video rekordéry (NVR) jsou navrženy speciálně pro dohled nad majetkem. Jejich výkon (192FPS pro 720P kamery pro MJPEG / 90Mbps pro H.264), stabilita v porovnání s desktopem s Windows, dedikovaný VMS software a centralizovaná správa více NVR skrze zdarma dodávanou aplikaci Multi NVR Viewer je činí ideálním zařízením pro systémy od 1 až po 128 kamer.

–          WD AV-GP ™ – HDD navržené pro video aplikace

Jsou speciálně navržené pro použití v NVR, takže streamovací výkon a spolehlivost je výrazně lepší než při použití běžného HDD pro desktop.

Pro více informací o společnosti D-Link navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.

Ohodnoťte tento článek!