Další klon MSI Wind v přípravě

0

MSI Wind U100 se bude prodávat pod další značkou – Averatec připravuje 10″ notebook. Značnou vzhledovou podobnost potvrdil marketingový ředitel Averatecu, Darren Lee.

Po stránce vzhledu je mírně odlišné pouze víko, které je u černého provedení pro Averatec zjevně matné – originální Wind má na tomto místě lesklý povrch.

TIP: Podrobný test MSI Wind U100

Po stránce výbavy budou velmi podobné. Averatec zvažuje použití 160GB pevného disku a možná z konfigurace vypustí bluetooth. Větší kapacitu operační paměti si naopak dovolit nemůže vzhledem k podmínkám Microsoftu. Základní baterie bude mít 3 články.


MSI Wind U100 má víko lesklé

TIP: Přehled klonů MSI Wind

Averatec směruje svou verzi Windu do cenového rozpětí 399 až 499 dolarů (6 500 až 8 200 Kč bez daně). V USA by měl být dostupný v polovině září.

Zdroj: laptopmag.com

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. McBook Air ???

    To je ta hezky vypadající karikatura na ntb? 😀

    Tohle si mysli firma Apple o svych zákaznících: „Jsou to vsechno blbci a potencionalni zlodeji“
    Jinak si totiz nedokazu vysvetlit proc vsechny vyrobky apple maji oproti jakekoliv konkurenci (a to beru i noname) snizenou funkcionalitu a zvysenou cenu. To se tyka vseho od jejich nepovedenych telefonu, pres MP3 prehravace, které neumožňují výměnu mptrojek mezi jednotlivými přístroji (protože kdyby to šlo, tak by to ti blbi zákazníci Applu urcite kradli) a v neposledni rade i jejich ntb. vite, ze Apple je tak krasne tenky, ze se Vam po case bezneho pouzivani obtiskne klavesnice na displej 😀 Jakmile u nekoho vidim ntb Apple, prvni co me napadne je strasne malo muziky za spoustu prachu. A lide co nemysli, zaplati….protoze to je preci hezke….takove bile….
    A Mac OSX? Strcil bych ho mezi shity od Microsoftu a Zlatej linux (ktery je zdarma, ale neni pro jednoduchy lidi, co se neradi neco ucej, kterych je bohuzel vetsina:)….