Další sestavení Windows 10 Insider Preview vyjde až v příštím roce

1

Včera uplynul týden od vydání posledního testovacího sestavení Desítek. Dona Sarkar, šéfová programu Windows Insider, na svém Twitteru překvapivě uvedla, že nás v tomto roce nečeká už žádné další testovací sestavení Windows 10. Poslední vydanou verzí tak zůstane Windows 10 Insider Preview build 14986. Pro někoho může být útěchou, že v příštím týdnu bude uvolněno čerstvější instalační obraz ISO.

Ve Slow ringu bylo předevčírem dostupné sestavení 14965 z poloviny listopadu, včera ale Sarkar oznámila, že do „pomalého kruhu“ míří Windows 10 Insider Preview build 14986. Jak patrně víte, Microsoft vydává instalační obrazy ISO s určitým zpožděním po Slow ringu. Dnes na webu ke stažení najdete ještě ISO se sestavením 14965, příští týden se to ale změní a bude k dispozici ISO se sestavením 14986.

Proč nevyjde v tomto týdnu testovací sestavení nové? Konkrétní problém uveden nebyl, jen jsme se obecně dozvěděli, že kvalita aktuálních sestavení není na takové úrovni, aby si Microsoft dovolil zapojeným jedincům před Vánoci nadělat problémy s počítačem. Program Windows Insider tak v plné síle ožije až v novém roce.

Zdroj: @donasarkar 1 | 2 via Neowin

Další sestavení Windows 10 Insider Preview vyjde až v příštím roce

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář