Další střípky o Service packu pro Windows 7

0

Práce na prvním servisním balíčku pro Windows 7 jsou zřejmě již v plném proudu. Z neurčených zdrojů společnosti Microsoft nyní unikly další neoficiální informace. Co kromě tradiční kompilace vydaných záplat a oprav Service Pack 1 přinese?

Spíše technologickou novinkou bude podpora nového rozhraní USB 3.0 a vylepšení týkající se Bluetooth a Wi-Fi. Dále by se měly objevit blíže nespecifikované „nové funkce pro zvýšení popularity tohoto operačního systému ve firemním sektoru“.

Testovací verze se údajně má objevit během června tohoto roku, finální vydání pak v září. Dle serveru ZDNet.com chce Microsoft vydat SP1 tak brzy nejspíše kvůli řadě firem, které již při uvedení Windows 7 prohlásily, že dříve než po vydání prvního servisního balíčku neupgradují a za svým tvrzením si stojí i přesto, že Windows 7 svou velice dobrou stabilitu a spolehlivost předvedl již ve stádiu beta.

Zdroj: Neowin

Další střípky o Service packu pro Windows 7

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. A je vobec ten service pack potrebny? Skor to vyzera ze mrkvosoft chce vydat sp kvoli ludom ktory este stale ziju v 90. rokoch a myslia si ze widle bez service packu su nepouzitelne. Niektorym expertom je jedno ci bude obsahovat nove funkcie alebo to bude len suhrn doteraz vydanych bezpecnostnych aktualizacii, ale hlavne ze budu mat win7 sp1