Další z řady podařených bigtowerů nese název Lian Li PC-A79

0

O počítačové skříni Lian Li PC-A79 jsme vás již informovali v novince z CeBITu. Tehdy byla skříň pouze ve fázi prototypu a neznali jsme téměř žádné parametry. Nyní tento bigtower představil výrobce oficiálně.

Lian Li PC-A79

Celá skříň je již tradičně vyrobena z hliníku a bude dostupná ve stříbrné a černé variantě. Novinka váží téměř deset kilogramů. Při rozměrech 618 × 596 × 230 mm se jedná o přijatelnou hmotnost. Tray pro základní desku je vyjímatelný a umožňuje osazení desek formátu HPTX, E-ATX, XL-ATX, ATX a micro ATX.

Místa pro pevné disky je zde opravdu mnoho. Tři vyjímatelné koše pojmou celkem devět 3,5″ disků a šest 2,5″ disků, přičemž další dva kusy lze také osadit na dno skříně. Přední panel nabízí až dvanáct 5,25″ pozic pro optické mechaniky nebo další příslušenství.

Dostatečný průtok vzduchu zajišťují čtyři 120mm ventilátory. Tři z nich jsou osazeny za předním perforovaným panelem. Čtvrtý je naistalován vzadu skříně. Další dvě pozice jsou na horní straně skříně a také v levé bočnici.

Tlačítka pro zapnutí a resetování PC naleznete na horní straně. Hned vedle nich jsou pod krytkou schované čtyři konektory USB 3.0, e-SATA a samozřejmě i konektory pro audio. Skříň se dostane na americký trh začátkem září za cenu $389 (7500 Kč). Kdy se dostane na český trh, bohužel zatím nevíme.

Zdroj: Lian Li

Ohodnoťte tento článek!