Dárek čtenářům: Hardware Speciál Zima 2010 ZDARMA

0

Zájem o minulé číslo nás opět velmi mile potěšil a na skladě nám zůstalo z celého nákladu jen něco málo přes 1000 kusů. A právě ty máte možnost nyní zcela zdarma získat. Můžete to brát jako malé poděkování za přízeň, kterou nám dopřáváte svými pravidelnými návštěvami našeho webového magazínu. Omezeni jsme pouze počtem volných výtisků, takže s objednáním příliš neotálejte. Výtisk zdarma vám doručíme přímo do schránky, stane se tak ale až po dokončení všech s akcí souvisejících procesů – zřejmě během června. Zasílání na Slovensko bohužel není z logistických důvodů možné.

Co se týče právě připravovaného vydání Léto 2010, tak to by se mělo v prodeji objevit během příštího týdne. Právě jej dokončujeme a budete se mít skutečně nač těšit. Stejně jako ostaní Hardware Speciály vychází v nákladu 15 000 výtisků a je opět jediným periodikem českého i slovenského trhu zabývajícím se výhradně počítačovým hardwarem. Má stejně úzké zaměření jako web ExtraHardware.cz: vyniká v podrobných testech základních počítačových komponent, které jsou v tištěné podobě graficky výrazně přitažlivější a přehlednější. Pokud vás třicetikapitolové testy ve webovém prohlížeči nestravitelným soustem, určitě kompaktnější podobu v Hardware Speciálu uvítáte.

Vyplněním a odesláním výslovně souhlasíte s tím, že vydavatel časopisu, obchodní firma Extra Publishing, s. r. o., Hrnčířská 23, 602 00 Brno, IČ 27689247, může využít vámi poskytnuté osobní údaje k obchodním a marketingovým nabídkám, a to až do písemného odvolání vašeho souhlasu. Režim poskytnutí osobních údajů se řídí aktuálním zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Kdykoliv po vašem odmítnutí vám okamžitě přestanou být zasílány další obchodní a marketingové nabídky


Dárek čtenářům: Hardware Speciál Zima 2010 ZDARMA

Ohodnoťte tento článek!