Budoucnost se ukáže už v říjnu. Datart Expo bude největším českým veletrhem elektroniky

0
Microsoft HoloLens
Microsoft HoloLens

Je to deset let, co se v Brně naposledy konal Invex, svého času velmi prestižní IT veletrh, na kterém přední světové firmy odhalovaly novinky a který navštívily takové ikony jako Bill Gates nebo Michael Dell. Na tradiční říjnovou akci bude chtít navázat Datart Expo.

V sobotu 20. října na Výstavišti Brno v 10:00 odstartuje nový veletrh uspořádaný stejnojmenným obchodním řetězcem. Na ploše 10 000 m² představí své produkty 80 firem, jako jsou Samsung, LG, Philips, Siemens, Bosch, JBL, DJI, HP, Electrolux, Sony nebo Eta. DJI ukáže dronovou show, Siemens bude „tisknout“ vaše fotky na cappuccino a Canon s Nikonem představí své fotokoutky. K vidění také bude humanoidní robot Pepper vyvinutý japonským SoftBankem.

Na veletrhu Datart Expo chceme ukázat značku Datart jako inovativního leadera v oblasti elektra. Naším velkým koníčkem je – stejně jako u spousty dalších Čechů – elektro. Ať už se jedná o domácí spotřebiče, audio-video, televizory, notebooky, mobilní telefony, péči o domácnost či o tělo, to vše nás baví. Návštěvníkům zde proto chceme představit světové novinky a trendy zábavnou formou. Naším cílem je udělat z Datart Expo nejprestižnější veletrh elektroniky u nás,“ prozrazuje plány Lenka Mastešová, marketingová manažerka Datartu.

TIP: Euronics v Česku končí, do konce roku jej nahradí Datart

Kromě výstavy na Expu proběhne i Mistrovství ČR v konzolových hrách a Fortnite Cup, ve kterém budou soutěžit nejlepší čeští hráči a streameři. Akci budou moderovat Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová.

Vstupenka na Datart Expo stojí 180 Kč, koupit ji lze přes TicketPortal. Veškeré informace o akci budou k dispozici na webu datartexpo.cz. Spuštěn bude však až koncem týdne.

Budoucnost se ukáže už v říjnu. Datart Expo bude největším českým veletrhem elektroniky
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 6 hlasů