DeepCool představil skříň pro hračičky. V balení jsou pásky s RGB LED

0

Na trhu počítačových skříní je k mání opravdu velmi široká škála modelů, mezi kterými si vybere snad každý. Výrobci se proto při uvádění novinek snaží zaujmout něčím netradičním, aby přilákali zákazníky na svou stranu. Skříň Pangu SW-RD od DeepCoolu se bude snažit zaujmout přiloženými LED pásky.

DeepCool Pangu SW-RD

Novinka měří 498 × 477 × 205 mm a váží 7,5 kilogramu. Interiér nabízí dostatek prostoru pro montáž základních desek formátu mini ITX, micro ATX a ATX. Pro rozšiřující karty je k dispozici sedm slotů, jejich délka může být až 400 mm (s vyjmutým košem pro pevné disky).

Při návrhu se nezapomnělo na majitele optických mechanik, pro které jsou k dispozici dvě pozice. Pevné disky se osazují do dvou oddělených košů, jejichž celková kapacita je šest 3,5″ modelů.

Ke skříni dostanete pouze jeden 120mm ventilátor, který je osazen v zadní pozici. V případě potřeby můžete osadit další ventilátory před koše na pevné disky, do stropu i na dno. Maximální výška chladiče procesoru může být až 165 mm.

Novinka je dostupná pouze s prosklenou bočnicí. Součástí balení je také dvojice pásků s LED, které můžete umístit do libovolné části skříně. Jejich součástí je také dálkový ovladač, kterým můžete snadno měnit barvu svitu.

Na horní hraně jsou osazeny veškeré rozšiřující konektory. Ve výbavě najdete čtveřici konektorů USB (dva jsou standardu USB 3.0) a konektory pro audio. V jejich blízkosti je také tlačítko pro spuštění a reset PC.

DeepCool Pangu SW-RD by se měla dostat na trh v následujících týdnech. Oficiální cena zatím nebyla oznámena, očekáváme, že se bude pohybovat kolem 2000 Kč.

Zdroj: TPU, DeepCool

Ohodnoťte tento článek!