DeepCool uvedl skříň Dukase s líbivým designem a příznivou cenou

0

DeepCool Dukase je elegantní a zároveň dostupná skříň určená pro základní desky formátu ATX, Micro-ATX a Mini-ITX. Vyznačuje se moderním vzhledem a kvalitní finální úpravou použitých materiálů, což kombinuje s atraktivní cenou.

DeepCool Dukase

 DeepCool DukaseDeepCool DukaseDeepCool Dukase

Vnější design je velmi líbivý a moderní, přesto splňuje svůj účel. Rozměry 482,7×213,4×504 mm jsou takovým středem a nabízejí dostatek prostoru při zachování relativně rozumných rozměrů a přijatelné hmotnosti 5,85 kg. Šasi skříně tvoří 0,7mm SPCC plech, který je doplněn o plastové části. Čelo je poté opatřeno dvířky, jež na svém místě udržuje trojice magnetů. Na vrchním panelu se dále nachází I/O panel s audio porty, jedním USB 3.0 a USB 2.0. Jeho součástí je také přepínač umožňující ovládat rychlost až tří ventilátorů.

DeepCool DukaseDeepCool Dukase

Skrz velké okno v bočnici je možné nahlédnout do interiéru skříně, který je prostorný a umožňuje velmi dobrou správu kabeláže díky otvorům v plechu držícím základní desku, který nabízí také velký výřez pro snadné osazení chladiče procesoru.

Vnitřní uspořádání Dukase je rozděleno do dvou komor. Spodní ukrývá pozici pro ATX zdroj a dva 3,5″ disky, zatímco horní komora je určena pro základní desku. Nalezneme v ní dvě 5,25″, 3,5″ a dvě 2,5″ pozice. Navíc tray na své zadní straně nabízí ještě jednu 2,5″ pozici. Do útrob se také spolehlivě vlezou dvě rozšiřující karty s délkou až 390 mm a chladič procesoru s výškou do 170 mm.

DeepCool DukaseDeepCool DukaseDeepCool Dukase

Základní chlazení skříně zajišťuje 120mm ventilátor umístěný na zadním panelu. Čelo skříně dále umožňuje osadit dva 120mm nebo jeden 140mm ventilátor. Pod víkem skříně se poté ukrývá prostor pro dva 120/140mm ventilátory a radiátor vodního chlazení. Jediným omezením je délka 310mm, šířka 140mm a celkovou tloušťka 56mm.

DeepCool Dukase by měla být celosvětově dostupná v prosinci za $69,99 (necelých 1800 Kč).

Zdroj: DeepCool, TomsHardware

Ohodnoťte tento článek!