Deezer má už 25 milionů písniček, 4 miliony uživatelů si službu předplatilo

0

Už rok a půl v Česku funguje populární francouzská služba pro streamování muziky. Deezer k nám přišel jako vítaná konkurence tuzemského MusicJetu, ke kterému jsme vždy měli hodně výhrad. Deezer má totiž lepší mobilní aplikace, webovou verzi a také větší katalog hudby.

Deezer má 25 milionů písniček
Deezer má 25 milionů písniček

Ještě v dubnu jsme psali, že tam lidé mohou poslouchat 20 milionů skladeb. Podle posledních statistik je na Deezeru už 25 milionů písniček včetně české tvorby. Služba funguje ve 182 zemích světa a má 26 milionů zaregistrovaných uživatelů, ti vytvořili přes 100 milionů playlistů. Každý měsíc se k Deezeru připojí 10 milionů posluchačů a z toho 4 miliony za poslech také platí.

 

Deezer má tři druhy účtů. Se základním Discovery můžete bezplatně (s reklamou) poslouchat libovolné skladby maximálně dvě hodiny měsíčně. Premium stojí 3,49 € měsíčně (90 Kč), zde už je poslech neomezený a bez reklam. S účtem Premium+ za 6,99 € (180 Kč) pak Deezer funguje i na mobilu, tabletu a jiných zařízeních a je v nich možné hudbu stahovat i pro offline poslech.

Český MusicJet zatím webovou verzi nemá. V desktopové aplikaci ale funguje základní neomezený poslech s reklamou, s účtem Start (75 Kč) se zbavíte reklam a dostanete bonusové materiály a s účtem Naplno (149 Kč) pak i možnost stahovat hudbu pro offline poslech a navíc také mobilní verzi.

Ohodnoťte tento článek!