Deezer zve zájemce k testování univerzálního klienta pro Windows 10

0
Spotify v době, kdy přicházelo do Česka, říkalo, že vytvoří klienta pro Windows 8, ale nedočkali jsme se. S univerzálními aplikacemi v Desítkách je ale šance zase o něco lepší. Klienta pro Windows Phone firma ostatně už vyvíjí.

Deezer byl vždycky příjemnou hudební službou, která se opravdu snaží podporovat všechny možné platformy. Sice se najdou takoví, komu nestojí za to vyvíjet např. pro Windows 8, ale právě v tom cítí francouzská služba příležitost. Chce tedy (nejen) svým předplatitelům nabídnout plný servis. Nepřekvapí, že tedy oznámila přípravy na vydání aplikace pro Windows 10.

Moc se k tomu dodat nedá. Pouze můžeme konstatovat, že nová univerzální aplikace bude na míru ušitá Windows 10. Poběží jak v telefonech, tak na tabletech a počítačích. I Deezer tedy naplní vizi jedné aplikace na všech zařízeních. Kdo má zájem, může v tomto formuláři požádat o přístup k ukázkové verzi. Počítejte ale s tím, že předplatitelé dostanou přednost. Není jasné, jestli se dostane i na nepředplatile, je to každopádně nepravděpodobné. Může trvat několik týdnů, než bude Deezer v testovací verzi pro Desítky k dispozici.

 

via WMPoweruser

Ohodnoťte tento článek!