Dell chce využívat videochat Google+ jako zákaznickou podporu

0

Setkání/Hangouts na síti Google+ by se v budoucnu mohla stát dalším kanálem pro zákaznickou podporu. Mluví o tom sám šéf firmy Michael Dell, jak jinak než na svém pluskovém účtu.

I am thinking about hangouts for business. Would you like to be able to connect with your Dell service and sale teams via video directly from Dell.com?

Reakce na zprávu jsou hodně pozitivní, ale v tuto chvíli by podobnou službu Dell spustit nemohl. Jednak je Google+ stále uzavřená betasíť na pozvánky a jednak Setkání/Hangouts probíhá na stránkách Googlu, zatím nelze vložit videochat jinde, třeba na dell.com. A v neposlední řadě ještě Google+ nedovoluje vytvářet komerční účty (pouze osobní).

Michael Dell
Setkání s veřejností Dell uskutečňuje téměř každý den, viz profil +Michal Dell

Dell je v tomto ohledu velký inovátor. Kdo jste četli jeho medailónek v našem seriálu o historii nejdůležitějších osobností IT, určitě víte o jeho prvenstvích na poli internetového prodeje. Dell byl první, kdo díky kampani na Twitteru utržil milion dolarů. A teď Michael Dell pravidelně pořádá veřejné videochaty, do kterých se může přihlásit každý. Ten pán zkrátka ví, jak získat pozornost. Takže masivní využívání Google+ je určitě na spadnutí.

Zdroj: Gigaom

Ohodnoťte tento článek!