Dell Inspiron Mini – radioaktivní edice!

0

Dell a Nickelodeon stvořili notebook jako stvořený pro děti, seniory a všechny recesisty.

Napřed k technickým parametrům. Dell Inspiron Mini 10v asi znáte, tak pro připomenutí: procesor je Atom N270 na 1,6 GHz, paměti RAM je 1 GB DDR2, coby grafická karta je osazena GMA 950 od Intelu a pevný disk má velikost 160 GB. 1,3-megapixelová webkamera je také obvyklou záležitostí. Lesklý displej je samozřejmě 10,1″ s rozlišením 1024 × 600.

Notebook se dodává s Windows XP Home, 15-měsíční zkušební verzí McAfee a různými učebními aplikacemi pro děti. To zelené nejsou viry, nýbrž elegantní polep. Dell prý uvede ještě další komiksové varianty.

Cena není známa, ale pravděpodobně nebude o moc vyšší, než $300 (8 700 Kč), za které se prodává klasický neznečištěný Inspiron Mini. Dostupný bude minibook v říjnu/októbru.

Zdroj: engadget

 

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. To si děláte srandu? Přesně jak říká mino, 160GB disk měla už i stará verze, tak samo s limitací RAM – 1GB defaultně onboard + 1 slot (tzn. předpokládám limitace na celkové 2GB, osobně jsem tam více dávat nezkoušel).

  2. Holt MSI zaspalo dobu – za to se nemůžeme zlobit na autora článku. V oblasti těchhle mrňavých „skoro notebooků“ to začíná poslední dobou vypadat jako při představování „nových“ modelů Sony Ericsson (a hlavní zásluhu na tom má samozřejmě Asus)…