Dell Latitude E: pro manažera i armádu

0

Společnost Dell představila na českém trhu novou řadu firemních notebooků Dell Latitude E. Modely Latitude E6410, E6510 a E6410 ATG v sobě kombinují nejnovější výpočetní technologie a praktické funkce určené administrátorům podnikových IT sítí. Zákazníci se tak mohou těšit na nejvyspělejší generaci procesorů Intel Core i5 nebo i7, rychlé DDR3 paměti s vysokou datovou propustností nebo kvalitní displeje s vysokým HD rozlišením a LED podsvícením. K novým modelům řady Latitude E Dell nabízí i vylepšené podpůrné služby určené IT administrátorům pro usnadnění správy.

 

Modely Latitude E6410 a E6510 jsou určeny pro běžné pracovní nasazení. Nabízí 14,1″, respektive 15,6″ úhlopříčku a výběr z několika výkonných grafických karet Nvidia. Dell Latitude E6410 je dostupný za cenu od 30 300 Kč a Dell Latitude E6510 od 31 900 Kč bez DPH. Oba modely jsou dodávány ve třech barevných provedeních – stříbrná, červená a bronzová.

Zodolněný model Latitude E6410 ATG je díky vyztuženému šasi určen zejména do externích podmínek, pro zákazníky z řad ozbrojených složek státu a pro všechny, kteří potřebují pracovat v prostředí s vysokou prašností nebo vlhkostí. Model splňuje náročný armádní standard MIL STD 810G na nárazy, vibrace, teplotu, vlhkost nebo nadmořskou výšku. Dell Latitude E6410 ATG lze zakoupit za cenu od 35 800 Kč bez DPH.

 

Nové modely Dell Latitude E dále nabízí:

  • Novou generaci senzoru volného pádu, který během zlomku sekundy zamkne zapisovací hlavy disků do zabezpečené pozice.
  • Volitelně technologii Dell Latitude ON pro instantní přístup do pošty a kalendáře.
  • Certifikaci Energy Star a EPEAT.
  • Technologii ControlVault, která nabízí vlastní řešení autorizace mimo pevný disk nebo procesor notebooku, což je častý cíl nevyžádaného malware. ControlVault lze využít se čtečkou otisků prstů, bezkontaktní čtečku karet, podporou jednorázových hesel nebo možností jediného zadání přihlašovacích údajů do systému po celou dobu práce s počítačem.

 

Zdroj: Dell CZ

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Krasny, elegantni, luxusni kousek niceho 🙂 Ale kdo sae zamiluje, duvod ke koupi si urcite najde a bude se za nej rvat do roztrhani tela 🙂 Aneb marketing a PR vladne svetu, uzitek je nepodstatny 🙂