Dell představuje Inspiron One 2320 all-in-one PC

0

Singapurský Dell se pro dnešek rozhodl ukázat světu další produkt z již tak nabitého portfolia, a to all-in-one PC s názvem Inspiron One 2320. Novinka cílí především na běžné uživatele, stroj si však v nejvýkonnější konfiguraci poradí i s těmi nejnáročnějšími úkoly. Podívejme se nyní na jeho možnou výbavu.

Mezi procesory máte klasicky na výběr mezi Intel Pentium Dual Core, Intel Core-i3 a druhou generací Intel Core-i5 a Core-i7. Displej má pro většinu dostatečnou úhlopříčku 23″ s vysokým rozlišením Full HD (1920 × 1080 px), volitelně může mít také dotykovou vrstvu. Velikost operační paměti je v rozmezí 4–8 GB typu DDR3. Máte-li hodně cenných dat a bojíte se, že je do nového PC nevměstnáte, s Dellem se nemusíte bát: vaše PC totiž vybaví minimálně 500GB pevným diskem, maximálně však 2TB.

Z dalších specifikací zmiňme především zabudovanou HD webkameru, volitelnou dedikovanou grafickou kartu Nvidia GeForce GT 525M, multifunkční čtečku karet a bezdrátové ovládací periferie. Nejníže vybavenou variantu s procesorem Intel Pentium můžete na stránkách Dellu objednávat již dnes, cena je stanovena na $1099 (zhruba 20 000 Kč).

Zdroj: vr-zone.com

Ohodnoťte tento článek!