Dell Studio XPS: trojice elegánů s Optimem

0

Nové notebooky Dell Studio XPS pro běžné uživatele mají uspokojit vysoké nároky jak po designové stránce, tak po stránce výkonu. Všechny tři velkosti jsou založené na mobilní platformě Capella s procesory Intel Core i3, i5 a i7 v kombinaci s až 16 GB RAM, DVD vypalovačkou či volitelnou mechanikou Blu-Ray.

Studio XPS 14 se bude dodávat s možností volby grafické karty a to buď Nvidia GeForce GT 420M s 1 GB VRAM nebo Nvidia GeForce GT 425M s 2 GB vyhrazené paměti. Model Studio XPS 15 bude osazován standardně pouze grafickou kartou Nvidia GeForce GT 435M s 2GB VRAM a u největšího modelu Studio XPS 17 lze opět vybírat ze dvou možností. První je totožná grafika z XPS 15, tedy Nvidia GeFroce GT 435M (1 GB VRAM) a druhou je silnější Nvidia GeForce GT 445M se 3 GB VRAM. Všechny tři modely jsou navíc vybaveny technologií Nvidia Optimus pro přepínání mezi sdílenou a nesdílenou grafickou kartou pro lepší správu výkonu.

Dell Studio XPS 01 Dell Studio XPS 02 Dell Studio XPS 03

Displeje všech tří modelů jsou podsvíceny WLED podsvícením (bílé světlo) a vybaveny čtečkou paměťových karet 9v1, chipsetem HM57, dvojící reproduktorů či webkamerou s HD rozlišením 720p. Ceny a dostupnost na našem trhu prozatím nejsou známy.

Zdroj: Notebook Italia

Ohodnoťte tento článek!