Designová lahůdka Tòu od In Win: „zrcadlová“ skříň dvou tváří

0

Čínský výrobce In Win na letošní Consumer Electronics Show přivezl několik skříní připomínající radiátory nebo trubkové konstrukce, které byste nejspíš domů nechtěli. Společnost ale umí i vkusný design, jak dokazuje s právě vydaným modelem In Win Tòu. Ano, nad o je obrácený přízvuk, netuším, jak se to čte, ale v mandarínské čínštině slovo prý znamená průhlednost. To je toho, skříní s prosklenou bočnicí je na trhu habaděj, říkáte si? Tòu ovšem nemá jen prosklenou bočnici – z mléčného temperovaného skla jsou vyrobeny obě bočnice a přední panel.

Do skříně se vejde standardní základní deska formátu ATX a předpokládá se použití interního osvětlení. Když je pak počítač vypnutý, skleněné panely se chovají částečně jako zrcadlo a jsou jen lehce průsvitné. Jakmile je počítač zapnut a osvětlení se rozsvítí, sklo se stane průhledným. Kostra skříně je vyrobena z hliníku a díly jsou odlité do pískové formy, což je náročný pracovní postup a zřejmě se projeví na konečné ceně skříně.

 

Jak jste si možná všimli na prvním obrázku v galerii, skříň nemá žádná mechanická tlačítka. Pro zapínání, ovládání intenzity osvětlení nebo otáček větráků slouží čtveřice dotykových plošek. Zdali se Tòu bude vůbec dovážet do České republiky a kolik bude stát, bohužel nevíme. Ale doufám, že jste se alespoň pokochali obrázky.

Zdroj: techPowerUp

Ohodnoťte tento článek!