DFI LANParty DK X38-T2R

0

Nedávno jsme vás informovali o nové základní desce DFI LANParty DK 790FX-M2RS pro procesory AMD, dnes vám představíme její alternativu pro procesory Intel. Nová základní deska od DFI s podporou 45nm čtyřjádrových procesorů bude osazena čipsety Intel X38 a ICH9R. FSB pracuje na frekvenci 1333MHz a operační paměť může mít frekvenci až 1066 MHz. LANParty DK X38-T2R obsahuje 4-fázové digitální PWM, 8-kanálové HD audio nebo třeba Fast Memory Access. Tato funkce optimalizuje využívání dostupné šířky pásma a efektivně snižuje latenci přístupů k paměti.

Stejně tak jako 790FX-M2RS nabízí DK X38-T2R dvoucestnou technologii CrossFire. Taktování s touto deskou bude pohodlnější, umožňuje ukládat a zpětně načítat nastavení BIOSu. Navíc díky EZ Jumperu můžete restartovat CMOS bez nutnosti otevírat skříň.

Zdroj: VR-Zone

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Jak na ten chladič koukám, tak mi připomíná nechvalně známý stock co byl na HD2900 a ten nepatřil zrovna mezi tiché a kvalitní. Taky teda nikde nebylo napsáno že tak bude vypadat chlazení této dual karty ale po úspěšném dvouslotovém chlazení HD3870 se zase vrátit k tomudle vysavači?