Disney+ dorazí příští rok. Nová videopůjčovna by mohla fungovat i v ČR

3
Disney+ Disney Plus
Disney+
-
Zdroj: Disney

Předseda představenstva a ředitel Walt Disney Company Bob Iger včera během zveřejňování finančních výsledků oznámil, že nová streamovací služba se bude jmenovat jednoduše Disney+. Odstartuje někdy později v roce 2019 a jako první se jí dočkají v USA. Web disneyplus.com, na kterém probíhají registrace zájemců, je ovšem počeštěný a dává naději, že se počítá i s naším trhem.

Aby také ne, Disney má obrovský zásah v celém audiovizuálním průmyslu a dodnes se mj. stará o špičkovou lokalizaci titulů. Tuzemským dabingovým i studiím i překladatelům stojí za zády a schvaluje všechny kroky. Bylo by logické, že svůj obsah bude chtít nabízet všude, když už z Netflixu se co nevidět stáhne.

TIP: Netflix dostane novou konkurenci. Půjčovnu spustí Warner a bude to velké

Oficiální web láká na obsah samotného studia Disney, animáků od Pixaru, komiksů Marvelu, filmů Star Wars a také dokumentů National Geographic. Poslední položka ale bude záviset na tom, jak dopadne akvizice 21st Century Fox.

Disney+ ale nebude recyklovat jen hotový obsah, ale budou pro něj vznikat i exkluzivní novinky. Studio natočí seriálový prequel Rogue One: A Star Wars Story s původními herci. Vlastní seriál dostane i bůh falše Loki známý z komiksových hitů Thor a Avengers. Ze světa Star Wars bude také seriál The Mandalorian, který se vklíní do doby před aktuální filmovou trilogií. Ukáže, co se stalo mezi pádem Impéria a nástupem Prvního řádu.

Disney+ dorazí příští rok. Nová videopůjčovna by mohla fungovat i v ČR
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 4 hlasů

3 KOMENTÁŘE

  1. Torrent, shareweby, torrent, shareweby.

    Bohuzel videomedia si nic jineho nezaslouzi, kdyz osvedceny recept z herniho prumyslu zopakovat neumi. Jsem si stoprocentne jist, ze kdyby kazde herni studio melo vlastni aplikacni sluzbu, tak to piratim taky. Ale protoze je vetsina na Steamu, tak nemam duvod. Steam a GOG mi pokryje 90% herni produkce, ze ktere si vzdy vyberu a zbytek neresim.

    Jestlize to ale bude u videa tak, ze kazdej bude mit vlastni platformu a k pokryti 90% produkce bude treba 10 sluzeb, tak na ne z vysoka kaslu. Kdyz chystany velky evropsky firewall omezi share sluzby, tak se nebudu koukat na nic a budu jen hrat hry.