Distribuce Windows 10 Insider Preview pozastavena. Chystá se finální verze

0

Osudové datum se kvapem blíží. Dne 29. července budou k dispozici pro první vlnu zájemců Windows 10 v první dokončené verzi. Jako první přijdou na řadu členové programu Windows Insider, kterých se sešlo pět milionů. Pokud nebudete dělat nic, zůstanete v programu nadále. Nejdříve dostanete finální sestavení, ovšem později další testovací vydání.

Budete moct zůstat na Windows 10 RTM a v testování dál nepokračovat, ovšem za předpokladu, že na daném zařízení vlastníte patřičnou licenci Windows, která vás opravňuje k bezplatnému upgradu na Windows 10. Tolik k rekapitulaci.

 

Členové programu Windows Insider, pozor, Microsoft pozastavil distribuci Windows 10 Insider Preview. Důvodem je samozřejmě příprava na příchod finálního sestavení Windows 10. To znamená, že stávající testovací sestavení nadále používat můžete, ale v tuto chvíli již zpětná vazba nezmění nic na tom, jak bude vypadat finální sestavení.

Pokud jste se zasekli na starším sestavení, na novější už dnes nepřejdete. Dočasně byla odstavena distribuce skrze Windows Update, současně Microsoft z webu stáhl instalační obrazy ve formátu ISO. Neoficiálně si je patrně seženete, když budete chtít, ale instalaci doporučit nelze. Vložené produktové klíče již aktivační server neověří, takže aktivace neproběhne. Časem se opět všechno rozjede.

Zdroj: Blogging Windows

Distribuce Windows 10 Insider Preview pozastavena. Chystá se finální verze

Ohodnoťte tento článek!