Dlaždicové digitální obchody s aplikacemi obsahují 585 000 aplikací

0

Microsoft má nová čísla s počty aplikací ve svých dvou digitálních obchodech. Méně úspěšný je dlouhodobě Windows Store. Jak zjistil web WinBeta, překročil alespoň hranici 200 000 aplikací, což není ohromující číslo. Můžeme se oprávněně ptát, jestli už Microsoft vyřešil problémem se spamem. Bohužel nikoli, stále můžete naletět podvodníkům, kteří se nečestně snaží vytáhnout z vás peníze.

 

Po všech těch slibech mám osobně problém věřit, že se situace někdy zlepší. Během posledních dvanácti měsíců přibylo 50 000 aplikací. Ono 200 000 samo o sobě není málo, problém vidím spíše v tom, že legitimní obsah je přebíjen spamem. V současné chvíli se tedy Microsoft nemá moc čím chlubit.

V součtu v obchodech naleznete přes 585 000 aplikací, což vychází tak, že ve Windows Phone Store sídlí 385 000 aplikací. S Windows 10 se obchody spojí, byť už nyní mohou vývojáři snadno vyrábět aplikace pro tablety i mobily bez větší námahy. Sdílena je velká část kódu, takže zbývá hlavně připravit uživatelské prostředí.

via WinBeta

Ohodnoťte tento článek!