Dlaždicový Instagram už umí vyzdobit koláží zamykací obrazovku (oživeno)

0

Oživeno:

Níže popsaný problém s padáním aplikace vývojáři promptně opravili.

Původní zpráva:

Instagram pro Windows Phone obdržel jednu ze vzácných aktualizací. Aplikace byla uvolněna na podzim v betaverzi, přičemž jí chyběly některé základní funkce. Jako třeba nahrávání videa. To dodnes neumí a vývoj nepokračuje zrovna závratným tempem. Je ale rychlá a většině lidí už může stačit. Zbylí jedinci ať se poohlédnout např. po 6tagu. Nová verze aplikace chce uživatelům udělat radost jednou z oblíbených a rovněž základních možností.

A sice dovoluje, abyste si zamykací obrazovku vyzdobili fotografiemi z Instagramu. Na výběr máte pouze dvě možnosti. Buď se na obrazovce smartphonu budou předvádět obrázky z vašich odběrů, případně pouze vaše fotografie. Podle WinSource byste měli vidět koláž pěknou snímků. Mně osobně začala aplikace po nastavení padat a zobrazovala pouze výchozí snímek. Totéž se dělo po přeinstalaci.

 

Stěžují si na to i někteří jiní uživatelé, mj. v hodnocení ve Windows Phone Store. Instagram pro Windows Phone je zkrátka beta jako poleno. Bohužel tedy nefunguje vždy stabilně. Pokud máte problémy, zkuste třeba již zmíněný 6tag.Poslední aktualizace program povýšila na verzi 0.4. V průměru to s odřenýma ušima vychází na jednu aktualizaci měsíčně.

Obrázky pro zamykací obrazovku se stahují z InstagramuObrázky pro zamykací obrazovku se stahují z Instagramu
Obrázky pro zamykací obrazovku se stahují z Instagramu

via WinSource

Dlaždicový Instagram už umí vyzdobit koláží zamykací obrazovku (oživeno)
Ohodnoťte tento článek!