Dlaždicový Skype přidává další filtr kontaktů, videozprávy stále nikde

0

Platforma Windows Phone bojuje na mnoha frontách a jednou z nich je i komunikace skrze Skype. Notifikace pořád platí za nespolehlivé, telefon se kolikrát ani neuráčí vyzvánět. Aktualizace GDR2 pro Windows Phone přitom podle Microsoftu posílila stabilitu i výkon aplikací využívající VoIP. Novinky v této oblasti lze spatřit také na straně klientů. Vezměte si poslední vydání Skypu, které aplikaci povýšilo na verzi 2.9. Nenechte se podezřele vysokým číslem zmást, realističtější by bylo říkat jí třeba Skype 0.8.

Tip: Tvůrci Skypu slibují konzistentní vzhled a funkce klientů. Zlepší i chat

Autoři v posledním vydání kromě standardního posílení výkonu a stability zmenšili velikost dlaždic patřících lidem, které jste zařadili do kategorie oblíbených. (Mimochodem, víte, jak kontakt z oblíbených zpětně odeberete? Přeci přes nabídku Přidat oblíbené kontakty, to dá rozum. Není třeba kupříkladu opatřit profil každého uživatele tlačítkem pro přidání, resp. odebrání z oblíbených.)

 

Dále si uživatelé vyžádali filtrování kontaktů. Dosud jste mohli zobrazit buď kompletní seznam lidí v telefonu, nebo pouze kontakty v síti Skype, které se tváří jako připojené. Teď můžete vyvolat všechny kontakty ze Skypu, ať už jsou připojené či odpojené. Nenapadá mne moc důvodů, proč by někdo chtěl plýtvat omezeným prostorem na obrazovce smartphonu nepřipojenými jedinci, ale proti gustu žádný dišputát. Současně mne nedochází, proč takový filtr v aplikaci nazvané Skype chyběl.

Nedávno se provozovatel komunikační sítě vyjádřil, že se společnost zaměří na to, aby klienti měli konzistentní set funkcí a aby jim ladili oblečky. Bohužel se domácí platforma Windows Phone musí stále obejít bez funkce pro posílání videovzkazů, které si uživatel přehraje až ve chvíli, kdy přihlásí k síti. Snad příště. Skype 2.9 pro dlaždicový systém naleznete ve Windows Phone Store.

Díky zmenšení dlaždic se vám na obrazovku vleze více oblíbených kontaktů Nový filtr vypíše pouze kontakty v síti Skype. V aplikaci doteď skutečně nebyl Nový filtr vypíše pouze kontakty v síti Skype. V aplikaci doteď skutečně nebyl

Zdroj: Skype Blogs

Ohodnoťte tento článek!