Do Apple Watch si už můžete nechat posílat i české zpravodajství

0

Dotyk je prvním českým čistě tabletovým magazínem. Jeho virtuální stránky si můžete objednat do drtivé většiny všech zařízení a dokonce nechybí ani aplikace pro v Česku ne příliš rozšířený Kindle Fire. Proto málokoho překvapí, že jsou to právě tvůrci Dotyku, kteří opět jako první Češi svůj časopis přizpůsobili pro malé displeje chytrých hodinek s nakousnutým jablkem na zádech.

 

Upravená verze je součástí již existující aplikace pro iPhone a stačí tak jen, abyste měli chytré hodinky spojené se svým iPhonem, kde už máte čtečku nainstalovanou. Do hodinek se pak pošle vše potřebné, pod čímž si můžete představit krátké zprávy či články. Ostatně nic dlouhého byste na malém displeji chytrých hodinek stejně číst nechtěli.

Každopádně jde o trochu bizarní situaci, kdy Apple Watch ještě ani nejsou v Česku oficiálně dostupné a přesto pro ně začínají vznikat ryze tuzemské aplikace. Těžko spekulovat, jestli tvůrci mají v plánu přijít s podporou konkurenční platformy Android Wear, která už na tuzemský trh dorazila.

Zdroj: ČT24

Ohodnoťte tento článek!