Do Windows 8 přichází Vyclone, Internet Explorer pro změnu navštívil Adblock

0

Přichází další aplikace pro Windows 8. Digitální katalog nyní okupuje také Vyclone . Pamatujete si na povedený webový editor videí , představený během propagování Internet Exploreru 10? Pokud nechcete, nemusíte jej nyní používat pouze na webu. Nativní aplikace má své výhody. Vyzkoušet můžete rovněž recepty od britských šéfkuchařů . Napočítali byste jich přes 300, každý pokrm doprovází obrázek ve vysokém rozlišení. Řídit se můžete i výukovými videy a rovnou si vytisknout nákupní lístek s ingrediencemi.

Microsoft představil také mnoho dalších aplikací pro Windows 8, které ale na území České republiky nejsou dostupné. Platí to mj. pro VEVO nebo Tesco Groceries , které uživatelům dovoluje nakupovat potraviny.

 

Abychom vám pozvedli náladu, prozradíme vám, že si v tuto chvíli, můžete vyzkoušet populární doplněk Adblock Plus ve verzi pro Internet Explorer. Blokování reklam bylo dostupné pouze ve Firefoxu a Chromu, zatímco nejpoužívanější prohlížeč na světě se bez něj musel obejít. Testovací sestavení stáhnete z webu adblockplus.org . Kompatibilitu hlásí s osmou generací Internet Exploreru a novějšími.

Adblock Plus pro Internet Explorer

Zdroj: The Windows Blog
Adblock Plus via Neowin

Ohodnoťte tento článek!