Doména EU – registrace za 55 Kč

0

V českých končinách je popularita domén EU hned za národní doménou .cz a vzhledem k tomu, že vhodných volných názvů v české doméně již tolik není, je registrace EU domény ideální alternativou.

Domény .eu za nejlepší ceny registrujte na www.subreg.cz.

Doména EU za 55 Kč

Společnost Gransy, 1. ICANN akreditovaný registrátor v ČR a současně registrátor domén EU, nabízí nyní na svém doménovém projektu Subreg.cz registraci domény EU za cenu 2 €, což je v přepočtu cca 55 Kč bez DPH. Cena je vždy vypočítána podle aktuálního kurzu.

Kromě on-line správy domén Subreg nabízí:
●     kreditní systém, přímé platby kartou
●     zdarma 10MB prostor FTP
●     přesměrování na libovolnou adresu
●     DNS, DNSSEC
●     parking domén
●     API pro registraci a správu domén

 

Novou koncovku či doménu EU?

Rok 2014 je ve znamení rozšiřování internetu o nové doménové názvy, čímž vzniká doméně .eu vysoká konkurence. Podle posledního průzkumu sdružení EURid je téměř 40 % domén .eu využíváno pro obchodní účely a k firemním prezentacím. Celkový počet registrací EU domén dosahuje téměř 4 miliónů a doméně EU patří v Evropě 4. místo po doménách .de, .uk a .nl.

Registrace domény EU se určitě stále vyplatí díky vysoké popularitě, vlastní historii. Pro evropské firmy je stále nejvhodnější variantou.

Hosting s EU doménou zdarma

Hledáte-li ke svému projektu doménu a současně i webhosting, projekt G-hosting nabízí PHP nebo JSP webhosting v cenách od 23 Kč/měsíc bez DPH.

Webhosting s doménou EU zdarma objednávejte na www.g-hosting.cz.

Provozovatelem projektů Subreg.cz a G-hosting.cz je společnost Gransy s.r.o., která je prvním a také jediným ICANN akreditovaným registrátorem v České republice.

Domény .eu za nejlepší ceny registrujte na www.subreg.cz.

 

 

Ohodnoťte tento článek!