Doogee S1 jsou hodinky s Androidem, které umí fotit i telefonovat s vlastní SIM

0

Málokteré chytré hodinky jsou tak všestranné jako novinka od čínské společnosti Doogee. Její Smart Watch S1 totiž plně zastoupí mobil. Mají čtvercový 1,54″ dotykový IPS displej s rozlišením 240 × 240 px krytý na hranách zakulaceným sklem Gorilla Glass 3.

Doogee Smart Watch S1

V útrobách se nachází čipset Mediatek MT6572 s dvoujádrovým procesorem Cortex-A7 a grafikou Mali-400. Hodinky obsahují 512 MB RAM a 4 GB flashového úložiště, které je dokonce možné rozšířit pomocí microSD karet.

Doogee Smart Watch S1

Do druhého slotu zase můžete vložit SIM kartu. Hodinky totiž obsahují telefonní modul s podporou 2G a 3G sítí, takže s nimi můžete díky integrovanému reproduktoru a mikrofonu také telefonovat nebo esemeskovat. Ale nechybí ani Wi-Fi 802.11b/g/n a Bluetooth 4.0 pro spárování s mobilem.

Doogee Smart Watch S1

Doogee S1 dále ukrývají akcelerometr pro měření pohybu a spánku. Sportovci ocení i integrovanou GPS a měřič tepu. V těle je dokonce 2Mpx foťák nacházející se mezi dvěma bočními tlačítky. Hodinky se nabíjejí magnetickým konektorem. S 600mAh akumulátor prý vydrží až tři dny, 200 minut hovoru, 240 minut přehrávání hudby nebo 150 minut videa. Díky ochraně IP67 se s nimi můžete i koupat nebo jít si zaplavat.

 

Na hodinkách běží Android 4.4 a výrobce slibuje několik aplikací od chatů až po navigaci. Doogee S1 ani nejsou moc drahé. V Česku je začal prodávat CZC za 4100 Kč.

Zdroj: Doogee

Ohodnoťte tento článek!