Doplněk pro Firefox: panely jako u IE9

0

Microsoft u deváté verze Internet Exploreru přišel se zcela překopaným uživatelským rozhraním, ve kterém mimo jiné přesunul panely na stejný řádek jako pole s adresou, po několika námitkách však přidal možnost vrátit je na samostatný řádek. Nyní se však pro konkurenční Firefox objevil doplněk, který dělá pravý opak.

Panely na jednom řádku s URL mají svou výhodu: přinášejí více prostoru pro samotnou webovou stránku, v dnešní době už spíše i složitější webovou aplikaci, a pokud běžně nemáte otevřeno příliš velké množství panelů, tak menší vymezený prostor pro ně určitě nepředstavuje žádný problém.

Pokud vás tato možnost zaujala, stáhněte si doplněk zde. Ten zároveň přesune vyhledávací pole do tlačítka, které otevře přímo vyhledávací stránku pro daný panel, což je možné aktivovat i stiskem kombinace Ctrl+K.

Zdroj: Mozilla Labs

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. Je samozrejmé, že podiel klesal a klesá, kedže uvedený OS sa už nedá zakúpiť :-).

  Stále je to najpoužívanejší OS na svete. Na XP beži najviac počítačov na svete.
  Je to tak. A právom. Je výborný hlavne z hľadiska kompatibility s aplikáciami.

  Že jeho obľuba klesá neni vôbec pravda.
  Dôvody poklesu sú uvedené vyššie (nemoznosť kúpiť si ho a zakúpiť ho s notebookmi,… kde sú Win.7 poväčšinou predinštalované).

  Či dokáže Win. 7 jeho úspech zopakovať ? Dovolím si tvrdiť, že určite nie. PO 10 rokoch od jeho uvedenia, už….asi po ňom ani pes neštekne :-)). A jeho podiel začne rásť pomalšie, alebo dokonca začne klesať po uvedení Windows 8.

  Ak bude Windows 8 uvedený dostatočne skoro a bude dobre odladený, začne podľa mňa podiel Win. 7 klesať ešte skôr ako dosiahne podiel win. XP, ten má podstatne stabilnejšiu základňu uživateľov.
  Veľká časť uživateľov Win.7 okamžite premigruje k novinke, čiže Win. 8.

  XP bol a bude najlepší operačný systém aký kedy bol vydaný – to potvrdzuje to, že ešte aj po 10 rokoch od uvedenia, je NUMBER ONE.

 2. Vývoj jde kupředu, je to logické ale vadí mi rychlost obměn než se zabidlí jedna která se různě vylepšuje je zde další a má také chyby. Mám pocit že je to svým způsobem tahák na peníze