Doplněk vás pustí na Facebook jen střízlivé

0

Alkohol dokáže s člověkem udělat hotové divy, kdy dokáže udělat a říct věci, které by za normálních okolností nikdy nevypustil z úst, respektive v době existence řady sociálních sítí z klávesnice. Takových zpráv a příspěvků vzniklých v opilosti pak nemálo uživatelů později lituje.

Naštěstí se objevil nový doplněk pro prohlížeč Firefox, který ve vybraných hodinách otestuje vaší střízlivost jednoduchým testem a pokud jej nesplníte, přístup k vybraným webům vám jednoduše zablokuje, popřípadě pošle zprávu namísto vás.

Doplněk podporuje hned několik sociálních sítí, tedy Facebook, MySpace, Twitter, Flickr, YouTube a Tumblr, ke kterým si můžete přidat svou vlastní adresu. Které sítě budou blokovány a kdy si samozřejmě můžete nastavit. Doplněk stáhnete na této stránce.

Zdroj: Oficiální stránky

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. proto se radeji budu drzet torrentu, sice je pomalejsi, obcas se dany obsah dokonce neda stahnout vubec kvuli absenci zdroju, ale samotny torrent je legalni, takze ho nemuzou „legislativne“ zrusit … Samozrejme pres to stahuji jedine legalni obsah 🙂