Dotcom a další ukázka úložiště Mega. V základu bude mít 50 GB zdarma

0

V noci ze soboty na neděli má odstartovat Mega, Megaupload nové generace. Jeho tvůrce Kim Dotcom na Twitteru ukázal další screenshot, tentokrát z nastavení účtu. Odhaluje několik důležitých detailů, o kterých jsme dosud nevěděli.

Mega Accelerator
Mega Accelerator

Pokud se nic nezmění a vidíme základní uživatelský účet, každý bude mít na úložišti k dispozici 50 GB prostoru zdarma. „Splátkový“ kalendář zase odhaluje, že prémiové účty rovněž nebudou chybět. Webový klient Mega obsahuje akcelerátory pro stahování i nahrávání, takže se pro maximalizování rychlosti využije až šest paralelních spojení se servery.

V nastavení lze dále ovlivnit rychlost nahrávání (vůbec, automaticky, ruční limit), zrušení nahrávání stejných souborů nebo aktivaci zabezpečeného spojení SSL. Posuvník napravo napovídá, že nastavení by mohlo být ještě více. Co je důležité, zatím odhalené screenshoty ukazují, že Mega bude zřejmě nejpokročilejším online úložištěm. Přejímá spousty funkcí známých jen z desktopových aplikací. Navíc jsou jsou prezentovány jednoduchým stylem à la Apple. Pro získání starých uživatelů tak zřejmě Mega udělá maximum.

Ohodnoťte tento článek!