Dotykový HP TouchSmart v Česku

0

Nová generace dotykových PC HP TouchSmart All-in-One přináší zábavu prostřednictvím zcela přirozeného uživatelského rozhraní. Fotografie, video, filmy, hry, televize nebo internet se spouští a ovládají pouhým dotykem prstu. HP TouchSmart PC druhé generace s novým působivým designem poskytuje zcela nové uživatelsky přátelské a zábavné využití osobního počítače. Právě zábava je silnou stránkou a těžištěm tohoto domácího PC, kde najdete skutečně vše-v-jednom.

Vše je teď jednoduše na dosah – prostřednictvím 22-palcového dotykového displeje v širokoúhlém provedení přehledně zobrazíte fotografie nebo hudební soubory jako dlaždice nebo vějíř a pohodlně odešlete na stránky virtuálních komunit. Obrazovka s vysokým rozlišení vyhovuje podmínkám ENERGY STAR. Doslova sáhnout si můžete i na bohatou škálu ostatních funkcí, kterými touchsmart disponuje: videa, poznámky, kalendář, hodiny, RSS a mnoho dalších. Touchsmart obsahuje také webkameru s mikrofonem, příjemné bílé podsvícení, čtečku media karet, 2 USB porty, zdířku pro sluchátka, bezdrátovou klávesnici, dálkový ovladač TV, vysoce výkonné reproduktory a samozřejmě také bezdrátovou síťovou kartu.

Poznámka: pokud video nevidíte (pouze se jakoby dlouze načítá), používáte bohužel chybovou (tato chyba způsobuje chybné rozpoznání vaší verze) betaverzi Flash modulu ve vašem prohlížeči. Prosím, nainstalujte si v tomto případě aktuální verzi (odkaz ke stažení), která je k dispozici zdarma. Děkuji. 

“Nové touchsmarty prezentujeme sloganem Dotýkejte se, prosím!, což přesně vystihuje jeho styl,” dodává marketingový manažer divize osobních počítačů HP ČR a Slovensko, Petr Trešl. “Intuitivní a kreativní ovládání je přesně to, co zaujme každého příznivce digitální zábavy.”

HP TouchSmart IQ522 PC se v České republice prodává za 36 990 Kč. Podrobné informace a přístup k prezentacím produktu najdete na stránce http://www.hpmarket.cz/document.asp?dc=touchsmart.

zdroj: tisková zpráva

Dotykový HP TouchSmart v Česku
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tedy, až na ten lesklý displej to je přesně věc, kterou potřebuju. Nevíte někdo, čistě náááhodou…. neprodává se někde fólie na displej tohoto rozměru, podobná folii pro PDA, která by zabránila odleskům z obrazovky, nebo přímo udělala z lesklého displeje matný?

    Jinak tenhle aparátek se jeví vážně moc povedenej pro takový to všednodenní tahání všude s sebou.

  2. Vypadá to jako velice šikovná věcička. Jenom doufám, že ten tuze moderní lesklý displej se mi jenom zdál…. Pro hamtání prstíkem na jeho plochu by snad nešlo vymyslet nic hloupějšího….

    A kdyby snad přece jen…. neprodává se někde tak velká ochranná folie jako pro PDA, která by tyhle nectnosti eliminovala? Prostě, pokud půjde normálně používat a číst dotyková obrazovka, tak běžím tenhle aparátek koupit hned, jak se objeví.