Další velký kamenný řetězec prodává online. Drogerie Teta spustila e-shop

0
Drogerie Teta
Drogerie Teta

Po loňském otevření e-shopu dm.cz se do online vod vrhla i druhá velká maloobchodní síť drogerií. Teta svůj e-shop testovala od loňského září. Nejdříve k němu mělo přístup 16 000 lidí, později půl milionu. Nově je na adrese tetadrogerie.cz/eshop dostupný pro každého.

Teta láká na stejné produkty a výhody jako v kamenných prodejnách. V katalogu má asi 10 000 položek, třetinu z nich v akci. Další slevy získají členové klubu. Drogerie zasílá objednávky na všechny české adresy prostřednictvím GLS (79 Kč) a České pošty (99 Kč). Zatím není možné balíček vyzvednout na pobočce. Platí se předem kartou nebo prostřednictvím dobírky, která u GLS za příplatek 20 Kč. Objednávky nad 1000 Kč mají dopravu zdarma.

Drogerie Teta spustila e-shop
Drogerie Teta spustila e-shop

Od e-shopu si slibujeme hlavně posílení segmentu zásobovacích nákupů. Naše kamenné obchody si dobře vedou u cílených nákupů několika položek, ale i kvůli umístění prodejen Teta jsme byli slabší právě ve velkých nákupech. Kromě toho si myslíme, že se naše kamenné obchody a e-shop mohou navzájem dobře podporovat. V horizontu deseti let bude ostatně e-commerce v tomto typu podnikání podle nás představovat 25 nebo 30 procent obratu,“ uvedl David Vejtruba, marketingový ředitel společnosti Solvent, která Tetu vlastní.

V letošním roce by měl e-shop nabídnout i třetí velký drogistický hráč, společnost Rossmann.

Další velký kamenný řetězec prodává online. Drogerie Teta spustila e-shop
Ohodnoťte tento článek!
4.2 (84%) 5 hlasů