Dropbox: jak zvětšit prostor o 9 GB a další tipy

0

Poradíme vám, jak získat dalších 9 GB prostoru zdarma. A víte, že si můžete nechat zaslat soubory od vašich přátel přes webový prohlížeč nebo e-mail? Přitom sami nemusí mít v Dropboxu registrovaný účet.

Pokud Dropbox ještě neznáte, vězte, že se jedná o internetové úložiště, které synchronizuje vaše data napříč různými platformami. Přitom vůbec nezáleží, jestli jde o desktop nebo telefon, data budete mít díky množství klientů téměř všude. A když ne, můžete ke svým souborům přistupovat z webové stránky. Více vám o Dropboxu řekne náš starší článek na ExtraWindows.

Obzvlášť užitečný je pro smartphony. Stačí fotit na ulici a obrázky hned posílat na server, odkud se synchronizují do dalších připojených zařízení. Nebo si po cestě stáhnete písničku ze svého webového úložiště. Oficiální klienty najdete pro iPhone, iPad, Android a BlackBerry. V partnerských aplikacích najdete i verze pro Symbian, webOS nebo Windows Mobile. A kromě toho samozřejmě desktopové systémy Windows, Linux a OS X.

Pro svá data máte v bezplatném účtu 2 GB prostoru. S balíčkem Pro 50 můžete přikoupit 50 GB za 9,99 USD na měsíc, případně 99 USD na rok. Pro 100 obsahuje 100 GB za 19,99 USD, respektive 199 USD. Ale zdarma můžete mít s minimální námahou dalších 9 GB.

Pokračování na Cnews.

Ohodnoťte tento článek!