Druhá várka: pěkná pozadí na plochu s motivem Windows 8

0

Také napodruhé sáhneme do nekonečně velkého komunitního serveru deviantART. Zásoba uživatelských výtvorů je zde neuvěřitelně široká, jen se někdy ze záplavy obsahu špatně a zdlouhavě vybírá. Takže jsme vám vybrali pár obrázků, za něž se určitě stydět nebudete, ba právě naopak.

Tip: Osm zajímavých pozadí na plochu s motivem Windows 8

Na motivy Windows 8 podruhé

Od uživatele s přezdívku rehsup jsme tu něco měli již minule. Tentokrát se nám chlubí elegantní modru v dílku Windows 8 Blue.

Další modrá variace, ale od JurgenDoe, je výjimečná pojetím loga Windows. Pojmenování své práce jako Unofficial Windows 8 Wallpaper nebylo nejšťastnější.

Dnešní druhé pozadí od rehsup potěší příznivce tmavých barev. V tomto případě skoro nic než černou nespatříte. Obrázek nese název Windows 8 Beta. Dokáže někdo vůbec přijít s něčím originálnějším?

Windows 8 od uživatele somrat z jemných linek tvoří obraz nadpozemské lehkosti.

Randydorney si konečně vzal za inspiraci Metro. Zelená vám bude jistě povědomá, jde o pozadí Metra, které vídáte ze všech těch ukázek osmiček. U Windows 8 Build Unofficial AD možná trochu ruší obří nápis uprostřed.

Windows 8 Wall bych pravděpodobně označil za nejpovedenější obrázek z dnešního výběru. Arclight-17 dal dohromady zeď pokrytou textem, který se sice obsahově nemění, zato používá pokaždé jiné písmo.

Cavaille si dal tu práci s trochu barevnějším pozadím. Legend of Windows 8 nicméně moc historek nevypráví, jde koneckonců o dost abstraktní dílo.

Zakončíme pěkně nasvětleným obrázkem nazvaným oprostě Windows 8. JodyMaccz umístil do středu celkem standardně logo Windows, avšak osvětlené je opravdu pěkně.

Líbí se vám druhá várka pozadí? Nebo byste nám raději doporučili jiné obrázky? Podělte se o své oblíbená dílka s motivem osmiček v diskusi.

Ohodnoťte tento článek!