Druhý milník Windows Live Wave 4 unikl

0

Sestavení 15.2.2585.0122, respektive Windows Live Wave 4 Milestone 2, si našlo svou cestičku z Microsoftu. Spolu s dalšími informacemi o čtvrté vlně sady aplikací a služeb Windows Live se dostaly do nepovolaných rukou. Dle zjištěných informací by měla být hotová minimálně verze Live Wave 4 Milestone 3, která by měla být vydána 18. května.

Zvěsti dále říkají, že betaverze bude zkompilována 3. června a 7. června vypuštěna na veřejnost. Prozatím se nejedná o žádné oficiální údaje a je potřeba je brát s rezervou. Uniklá verze obsahuje řadu aplikací, od Messengeru, Mailu nebo Writeru po Movie Maker, Fotogalerii nebo Sync.

 

Aplikace však vyžadují operační systém Windows Vista SP2 a vyšší a nic tedy nenasvědčuje tomu, že by Microsoft zastaralé Windows XP hodlal ve finální verzi podporovat. Řadu screenshotů z uniklé verze naleznete na této stránce.

Zdroj: ArsTechnica

Druhý milník Windows Live Wave 4 unikl

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tak to by mě zajímalo, kam patřím já. Některé emaily po přečtení mažu, některé ne, některé přesunu do složky Registrace (to když se jedná o nějakou registraci 🙂 ) a ostatní zůstávají v inboxu 🙂

  2. Elektronickým zprávám, se snažím věnovat co nejméně, ale je jich tolik, že to nejde. Dříve jsem třídil do složek, později jsem to tak ale začal dělat čím dál tím méně, dnes je ze mě stohovač. Snad se mi ale podaří zase nějak brzy inteligentně třídit. Zatím odděluji osobní a pracovní e-mailovou adresu, což je také vlastně už jakési třídění.