DTV Shredder na výlet i do boje: Kříženec tanku, skateboardu a motorky

0
Přijde vám nemožné zkombinovat tank, skateboard a motorku? Inženýrům z kanadské firmy BPG Werks se to povedlo. Jimi navržené vozítko by mohla využívat i armáda
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tak TITAN nemá nejaký veľký odstup oproti HD 7970Ghz, takže toto bude natesno medzi týmito dvoma kartami. Skôr ale myslím, že podstatná bude cena, lebo TITAN to nasadil vysoko a naši obchodníci mu ešte pomohli tú konečnú cenu zvýšíť konečným prepočtom 1 $ = 1 € ….

  2. NVIDIA chystá levnější a slabší verze nedávno představeného GTX TITAN. Karta, která je v ČR skoro jen mýtus, protože tradiční cestou se k ní nemůže dostat ani jako recenzenti a ČR byla vynechána z marketingového plánu všech výrobců grafik, kteří GTX TITAN uvedou. Prý je ČR moc malé pro takový produkt. Je to škoda, ale žíly nám to netrhá, svou informační povinnost jsme splnili a hodnocení a doporučení jsem vydali – výkon ani zdaleka neodpovídá té naprosto šílené ceně.

     Každopádně se proslýchá, že by se mohl během léta objevit na trhu ještě jeden „Titanek“. Chcete-li tak GTX TITAN po úraze :). Samozřejmě při nesnadné a velmi nákladné výrobě obřího jádra (550mm2!) GK110 vzniká spousta nepovedených. Takže se vyberou ty, které mají v pořádku sice menší část, ale pořád dostatečnou na nějaký slušný výkon. A vznikne odlehčená verze.