Durex Fundawear: dotýkejte se partnerky přes mobilní aplikaci

0

Australská pobočka firmy Durex vytvořila mobilní aplikaci, přes kterou si užijete s partnerkou i na dálku. Přes aplikaci pro iPhone ovládáte spodní prádlo Fundawear, ve kterém jsou všity senzory a vibrační motorky. Na samotné kalhotky padlo šest těchto motorků a zvlášť lze ovládat levý i pravý košíček podprsenky.

Za touto legrací je spousta práce inženýrů z Durexu. Projekt „přenosu doteku“ využívá podle nich tu nejlepší současnou technologii. Při doteku displeje cítíte odezvu, ovšem není jasné, zda jde o pouhý haptic, nebo nějakou skutečnou odezvu tvořenou vzdálenými kalhotkami. Obě aplikace komunikují přes servery Amazonu a prototyp zatím napájí klasické tužkové baterie.

Spodní prádlo vibruje, mobil to celé ovládá

Je samozřejmě vhodné, aby oba partneři měli prádlo stejné značky a oba měli nainstalovanou tutéž aplikaci. Na displeji potom volíte konkrétní místo a intenzitu. Fundawear zatím není v prodeji, Durex jej stále testuje. Jak to celé funguje se můžete podívat na oficiálním videu. Nečekejte však nic, co byste si nemohli pustit i v práci.

 

Technologie:

Momentálně probíhá testování na iPhonu, snad bude později k dispozici i verze pro Android. Ač není zařízení zatím možné zakoupit, Durex vyhlásil (pro Australany) soutěž o zapůjčení.

Ohodnoťte tento článek!