Dva miniaturní SSD

0

Stavíte-li si svoje vlastní miniaturní PC, budou se vám jistě hodit malá datová úložiště, mezi něž se zařazují dva nové disky od společnosti Transcend.

Tyto SSD (postavené na technologii Solid State Drive) byly navržené především pro použití v malých mobilních zařízeních – například v tenkých a lehkých noteboocích, v netboocích, tabletech, navigacích nebo v mobilních internetových zařízeních (MID). Ačkoli jsou tato zařízení provedena v malých rozměrech, nabízejí přenos dat rychlostí až 3 Gb/s.

Díky svým malým rozměrům a hmotnosti poskytují tyto dva nové disky větší flexibilitu uspořádání v porovnání s většinou SSD, využívajících 2,5palcového formátu.

Disky mSATA jsou provedeny v rozměrech 29,85 mm × 50,8 mm × 3,5 mm. Half-slim SSD moduly pak mají rozměry 54 mm × 39 mm × 4 mm.

Disky mSATA jsou dostupné v provedeních 32 GB a 64 GB, a half-slim SATA SSD mají kapacitu od 4 GB  až do 64 GB.

Zdroj: Transcend

SSD disky

Dva miniaturní SSD

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tak toto je pekne predražená kôpka starého hardware zabalená v peknom a slušivom obale s maximálne zlým pomerom cena/mobilita a pokrokové technológie.

    To by ma zaujímalo, kto je cieľovou skupinou tohto produktu. Žeby prachatej a blb.. ?

  2. No ja ti nevim, mel jsem ho s SU9400 a SSD a nevsiml jsem si ze by me v necem brzdil 🙂 on asi malokdo si takovou vec porizuje na pareni her 🙂

    Na to aby lezel hezky na stole a sklizel obdiv okoli pro brouzdani staci, kdo chce vykon, podiva se po XPS nebo Latitudu 🙂

    nezapominej ze u Dellu mas pokazde bohate moznosti vyberu 🙂

    Cena v CR – obvykla – vy jste si jeste nezvykli? Komu se nelibi, muze si objednat z USA s rocni zarukou, stejne se nedela s CZ klavesnici.